PIRKIMO TAISYKLĖS

      Ačiū, kad domitės LINAS NORDIC internetine parduotuve. Tikimės, lengvai ir greitai, galėsite išsirinkti ir nusipirkti Jums patikusias prekes.

 

Pirkimo tvarka.

     1. Rinkitės iš katalogo Jums patinkančias prekes ir dėkite Jas į pirkinių krepšelį, spausdami "Įdėti prekę į krepšelį".

     2. "Prekių krepšelio"skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keisdami prekių kiekį arba pritaikydami nuolaidos kodą. Būtina sutikti su pirkimo taisyklėmis ir spausti "Toliau".

     3. Registracijos formoje ("Siuntinio pristatymo duomenys") prašytume teisingai užpildyti visus langelius. Tai svarbu! Viską užpildę, spauskite "Toliau".

     4. Kitas žingsnis - pasirinkti mokėjimo būdą. 1. "Atsiskaitymas grynaisiais" šį mokėjimo būdą galite pasirinkti tik tuo atveju, jeigu pasirinkote, kad prekes atsiimate mūsų parduotuvėje Vilniuje, 2. Taip pat galite rinktis atsiskaitymo būdą "Apmokėti kortele ar elektronine bankininkyste". Pagal kitame puslapyje pateiktą informaciją atlikite mokėjimą. Sėkmingai atlikus apmokėjimą, jis bus automatiškai patvirtintas.

     5. Viskas. Jūsų pirkimas užregistruotas ir bus pradėtas vykdyti artimiausią darbo dieną. Kilus neaiškumams su Jumis bus susisiekta.